LPM новая технология печати металлами

Представляем новую технологию послойной порошковой металургии- LPM. Экономично эфективное и надежное решение 3Д-печати металлами, созданное на запатентованой STRATASYS  аддитивной технологии

2586_main1-760x507-760x405.jpg

Представляем новую технологию послойной порошковой металургии- LPM. Экономично эфективное и надежное решение 3Д-печати металлами, созданное на запатентованой STRATASYS аддитивной технологии.

Це рішення включає в себе 4етапа роботи в не ынертной среде.

Cтандартний дешевий порошок наноситься і розподіляється, формуючи шар за слом. При цьому новий шар проходить фазу пресования, образуя тонкий шар. За один проход наносятся контуры деталей. Ці три етапи виконуються повторно для кожного слоя, поки не буде сформований повний об'єм деталей. Розроблений пакет підпорядковується холодному ізостатичному перевищенню для плотності до 99%. Процес видалення водіїв необхідний для іспання напечатанних контурів, що дозволяє легко віддавати підтримку від деталей.

Універсальне покоління автоматичної програми «LPM» забезпечує видалення на протязі декількох хвилин, а не годин при механічній обробці.

В кінці деталі запечатані для досягнення бажаних механічних властивостей.

https://youtu.be/CNlttzo4t1M

Подписаться на рассылку